Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

Share
Embed
 • Published on Oct 21, 2019
 • Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on TheXvid Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Comments • 304

 • Blerta Blerta
  Blerta Blerta 12 days ago

  Jeni mote miret

 • Adrian Cavolli
  Adrian Cavolli Month ago +1

  ju po ja dilni shume mire

 • Megi Cuku
  Megi Cuku Month ago +1

  Ju ndjek nga franca ju lumt por per frengjishten me shum kurse ok blanche 😂❤️😘👏

 • Hamza Gamer
  Hamza Gamer Month ago

  47:37 degjoni mir si betbox hahahahaha

 • rabit LIVES
  rabit LIVES Month ago

  portokalli sjeni akoma viajpi

 • Maria Sanches
  Maria Sanches Month ago

  es precioso yo lo veo siempre Felicidades desde españa de una albanesa

 • ali dervishi
  ali dervishi Month ago

  bravo

 • ER-AL Editor
  ER-AL Editor Month ago +1

  Kjo Luzja eshte kot 🧟‍♀️😶

 • GAME SHQIP TV FLORI

  haha

 • Klausi Juventus
  Klausi Juventus Month ago

  Altin Basha 🤦‍♂️ papapapa

 • mirela aliaj
  mirela aliaj Month ago +1

  ahahahahahah, naqeeee ti lovo

 • Ak 47 Agar
  Ak 47 Agar Month ago

  👋

 • Arber Arberi
  Arber Arberi Month ago

  Mora dy katra rrjesht dhe e bera tete hahahaha

 • Lifo 4
  Lifo 4 Month ago

  Ju lumt, jeni te gjith shum te mire, posacerisht Xhemi si yll 💖

 • Kok Derri
  Kok Derri Month ago

  Behu dhe ti me ne dhe bejm nje trio te tre 😂😂😂😂

 • Jessild Xhesild
  Jessild Xhesild Month ago +2

  1:50:07 shume gabim numrat ne frengjisht

 • Orgest Cara
  Orgest Cara Month ago

  My

 • Silvana Gorezi
  Silvana Gorezi Month ago +1

  Kte herë më shkrive ylvis je i madh gaz paja

 • arianthi kolagji
  arianthi kolagji Month ago

  E meritoni vertet cmimin jeni te shkelqyer te gjithe ,ju na beni beni te buzeqeshim sado pak jo vetem neve po ua dergojme dhe femijeve tane qe jan jashte qe punojne me shum sakrifica dhe kur qetesohen sado pak te buzeqeshin me humorin tuaj respekte per te gjithe

 • Sara Aras
  Sara Aras Month ago +4

  Urime ju ndjek nga Suedia👋🏻

 • Naimo Sadiko
  Naimo Sadiko Month ago

  Aktore shum e fort shukses bravo

 • mariglen plashniku
  mariglen plashniku Month ago

  Big up per vanin qe prej humorit tha gjera te mdha per deputetet dhe shqiptaret

 • Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu Month ago

  Ore shum bukur po pse e dhisni me ket zerin e shemtuar

 • NIKU !
  NIKU ! Month ago +1

  A ju 💩ne humor juve

 • 666
  666 Month ago

  Wow portokallia u dhie..Ka hyr politika antirama thelle ne top channel..Fatkeqesisht

 • Aida Pema
  Aida Pema Month ago +1

  2 policet

 • Milano Milano
  Milano Milano Month ago +1

  Nga Portokalli,me mir vendoseni emrin PornoKalli

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari Month ago +1

  Po treshja e burgut.. Melamini Hekri Kapo jane te paarritshem..

 • Ortenca Ori
  Ortenca Ori Month ago +2

  E meritonit cmimin 👏❤

 • Tereza Vrapi
  Tereza Vrapi Month ago +1

  Aman re Flori e ke qare kte rolin

 • Albert Ndreu
  Albert Ndreu Month ago +1

  Anglia ju ndjek gjdo jav🤗😊

 • musik guitar
  musik guitar Month ago +1

  "Kur te behet Shqiperia keshtu si e treguam ne atehere do te flene te qete Shqipetaret" -kjo me pelqeu kaq shume.

 • Shehu Reisi
  Shehu Reisi Month ago

  Bravo jeni ma te mirt

 • Samsung Fier
  Samsung Fier Month ago +1

  Vani je 1sh

 • Calii Ramadani
  Calii Ramadani Month ago +2

  Profesor syltlaishi mungojka like kush meno qe esht per te luajtur

 • Daku Daku
  Daku Daku Month ago

  kjo vajza te cifti i lumtur qenka yll. shume femer e bukur

 • iside musaraj
  iside musaraj Month ago

  Duam kulin dhe matilden te marrim vesh si u be puna tyre flm

 • Qamil Shahinllari
  Qamil Shahinllari Month ago +1

  melaminin. se po flet keq o cun.

 • krenaria ime jan prinderit e mi

  🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fatmir K
  Fatmir K Month ago

  Egla .pa kripe .kot fare.

 • Ela Bajrami
  Ela Bajrami Month ago +2

  Nuk ka te dytë si Gaz Paja.

  • Mario Milan
   Mario Milan Month ago

   As si ti Ska te dyte, as si Xhemi as si topi, as si al pazar Ska te dyte, koment PA lidhje

 • Theo wolf m
  Theo wolf m Month ago

  Ktheni H M K edhe Nasi & Dhimo

 • Eglantina Topollaj
  Eglantina Topollaj Month ago +1

  Hahahahaha

 • viola delia
  viola delia Month ago +2

  Me lot me kete Ylvisin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Soffie Soffie
  Soffie Soffie Month ago

  Ylvi Bakeri duhet te kendoj nje kenge popullore serioze te pakten gjysmen e saj ne cdo puntat sepse e ndjekin te gjithe emigrantet portokalline dhe i mbushet zemra nga malli. Eshte kenaqesi kur degjon ne nje emision kenget e fresketa sidomos nga Gaz Paja.Keto kenget e deformuara jane pikellim seriozisht. Mos e harxhoni frymen kote.

 • Artan Pepushaj
  Artan Pepushaj Month ago

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ajo e synetit shume efort jeni nana😂

 • fabio kokoshi
  fabio kokoshi Month ago +1

  portokallia esht nje emision shum i bukur,,, por pjesa ime me e preferuar jan fjalet ne funt te portokallis morali qe i behet ktij popullit pa shkop e pa zot,, keq ardhje per te gjitha institucionet qeveritare, harram e pascin qumshin e nanes

 • lali eri
  lali eri Month ago

  Salsano o gjigad , gerhardi ka hum fare

 • Pac Man
  Pac Man Month ago +1

  Ju Jeni super

 • Serxho Karamuca
  Serxho Karamuca Month ago

  120 dhe 180 bej 300 o salsano jo 400

 • Viola Backa
  Viola Backa Month ago

  Jeni fantastike ju njek cdo jave, me kenaqet Viola.... Italia

 • Riku riku
  Riku riku Month ago +2

  Po policet 🛂🛂pse jo kte jave😭😭😭

 • Neku Cercizi
  Neku Cercizi Month ago

  Fusni prap rtv kasharin plz

 • marios zekai
  marios zekai Month ago +1

  Beni prap bashk kapo hekri melamin

 • Bujar Emini
  Bujar Emini Month ago

  Ksemi esht perri

 • Elidon Kosiqi
  Elidon Kosiqi Month ago

  Portokallia emissioni numer 1 ne shqip .sesa per emisjonet e tjera neper kanalet tjera kot fare smeritojn asgje .

  • Mario Milan
   Mario Milan Month ago

   Mu portokallia me duket me kot nga gjitha emisjonet e tjera te humorit, humor pa lidhje, banalitet kot fare portokallia

 • S C
  S C Month ago

  Xhemi nga koka shume e bukur po ne trup shume e dobet

  • Valbona Kavaja
   Valbona Kavaja Month ago

   @S C NUK ESHT SE DU TI SHAJ ATA QE JAN TE SHENDOSH por nga pamja them un nuk pranohen

  • S C
   S C Month ago

   @Valbona Kavaja perkufizove njerezit qe nuk jane te dobet me fjalen gomar. Te kishe kaq oreks per te mesuar se si te shkruaje korrektesisht do kuptoje dhe cfare shkruan!!!

  • Valbona Kavaja
   Valbona Kavaja Month ago

   @S C uu mfal po edhe nenpesh i pranojn. Un nuk thash qe e shendesthme esht gomare. Thash qe xhemi esht e shendetshme e dobet normal trupi mor burri dheur

  • S C
   S C Month ago

   @Valbona Kavaja te jesh e shendetshme nuk dmth te jesh si gomare qe e perkufizoni ju, megjithate ajo duket qartzi qe eshte nenpesh.. ps. duhet te dalloni kritikat nga komentet pa sens

  • Valbona Kavaja
   Valbona Kavaja Month ago

   Kshu duhet te jesh per tu fut nspektakel . PO QE si gomare nuk futesh . Kshu eshr jo vetem per xhemin , por per gjitha gocat gazetare

 • NaQo 007
  NaQo 007 Month ago +1

  Nahahahaha

 • Eri Hoxha
  Eri Hoxha Month ago +1

  Bravoooo Ramadan,i njëjti mendim që kam dhe unë !! Rinia sot nuk ka faj për asgjë,fajtorët janë prindërit!! Dikur ime më thoshte unë jam nëna që të linda por mësuesi është prindi që të edukon,sot mësuesi ka frikë nga nxënsi !! Turp ...!!

 • Oert Haveriku
  Oert Haveriku Month ago +2

  Xhemi je mis shqiperia