Flori Mumajesi - Thjesht te du

Share
Embed
 • Published on Nov 8, 2019
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/Thjeshttedu
  Flori Mumajesi Thjesht te du
  Kartolina e dasmes
  Music: Flori Mumajesi
  Lyrics: Flori Mumajesi & I.M
  Mastered: N.M
  Video: Vello
  Connect with Flori Mumajesi:
  web. florimumajesi
  iamflorimumajesi
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web. threedotsalbania/
  #erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi
 • MusicMusic

Comments • 1 823

 • Shushanik Hepinyan
  Shushanik Hepinyan 22 hours ago

  🐧Very goot

 • Albulena Ismaili
  Albulena Ismaili 2 days ago

  Më (daten "03:12")me doli dikush perpara qe me tha thjesht te dua,manhitse,e pabesueshme per mua sepse un se kisha par dot.Pastaj qe e takova nukam fjal tja tregoj qe si u ndjeva.Por un serish po dyshoj sepse un kam frige me shum se asnjehr me par.Serisht me tha te dua por kam frigg o njerzi kam frig sedi pse po kam aq shum saqe se kupton dot njeri do mundoohem mos kem frig💋❤

 • Tony Marke
  Tony Marke 2 days ago

  Edhe un e du me gjith shpir ti amo amore mio sei la mia vita il mio mondo tu sei tutto per me Sara😘😘😘😘😘

 • Erena Hoxholli
  Erena Hoxholli 3 days ago

  ❤❤❤❤💝💝💝💖

 • Erena Hoxholli
  Erena Hoxholli 3 days ago

  Superr ❤❤❤

 • Ilber Ademi
  Ilber Ademi 3 days ago

  o sa emocjon me sjell kjo keng .bravo flor mumajesi jei madh🙏🏽👏👏👏

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy 2 days ago

   I’m in love with this song 😍😍

 • Ketty Plaka
  Ketty Plaka 3 days ago

  Oh mo Flor me ban gjithmon x te qar me kenget e tua è doja dhe e du akoma ma shum sado qe ma theu zemeren ma beri copa copa 😭😭😭

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy 2 days ago

   Super cift ❤️❤️super detikim 👑super keng bravo ..

 • Shkurte Imeraj
  Shkurte Imeraj 4 days ago

  Woww qfar kënge, nuk resht së dëgjuari 👏🏻👏🏻👏🏻
  Fjala Të dua është magjike ⚡️✨💫

 • majlinda pulaj
  majlinda pulaj 4 days ago

  Super kenge 🎹🎹🎹🥰💥🤩😘

 • Sidorela Lulja
  Sidorela Lulja 5 days ago

  Normal qe nga ti priten te tilla perla👏👏👏

 • Suada Tafa
  Suada Tafa 5 days ago

  Zeri yt Flori dallohet mes 1000zerash !thjesht unik! 🥰

  • beedsj roiue
   beedsj roiue 3 days ago

   Flori .. ♥️🇨🇭🇦🇱🇨🇭🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • M B
  M B 5 days ago

  kshyrne flamurin e rugoves👏👏👏respekt per ket qift te ri!! u trashigofshi😛

 • Gio G.
  Gio G. 5 days ago

  🇲🇩❤️flori e 🇦🇱

  • beedsj roiue
   beedsj roiue 3 days ago

   #prayforalbania GOD help Albania love from USA

 • Amc Amc
  Amc Amc 7 days ago

  Thjesht te du bravo te lumte Flori je yll i vertete

  • sotuur aeei
   sotuur aeei 5 days ago

   Sa bukur. Te dua. Te dua. Te dua dhe je gjithcka per mua.

 • Blerim Carri
  Blerim Carri 7 days ago

  Thjesht supeeeeerrr keng

 • vlora vlora
  vlora vlora 7 days ago +6

  Hiti i 2019 me i mire flori super zoti e bekoft nese mendoni si une

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy 5 days ago

   Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍

 • Raimonda Mimani
  Raimonda Mimani 7 days ago

  Super kenge !!!!

 • Klea Klea
  Klea Klea 8 days ago

  Super hit

 • Marsela Shyti
  Marsela Shyti 8 days ago

  Kur degjoj kete keng me vjen per te qar sepse ne vend te dashuris kisha ne mostro afer meje.😪

  • yaliso gioouy
   yaliso gioouy 6 days ago +1

   Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍

 • Emiljano Saliaj
  Emiljano Saliaj 9 days ago

  Super hit

 • Vis Likceni
  Vis Likceni 9 days ago

  Super cift ❤️❤️super detikim 👑super keng bravo ..

 • Emma Liko
  Emma Liko 9 days ago

  I’m in love with this song 😍😍

 • Robert Mitri
  Robert Mitri 9 days ago

  Te du thjesht te duuuua..😍😍

  • Robert Mitri
   Robert Mitri 8 days ago

   @sotuur aeei esht vec nje pjes e refrenit per mua..ndersa per ty dicka krejt ndryshe

  • sotuur aeei
   sotuur aeei 8 days ago

   Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng

 • Leo Pro Gamer Tuop
  Leo Pro Gamer Tuop 9 days ago

  Bellissima...falla in italiano

 • Giada Caputo
  Giada Caputo 9 days ago

  Dolcissime parole

  • sotuur aeei
   sotuur aeei 8 days ago

   sa bukur do shkonit ti dhe yll limani bashke me nje bashkepunim LIKE KUSH MENDON KESHTU

 • LowNslow
  LowNslow 9 days ago +1

  #prayforalbania GOD help Albania love from USA

  • chding zuure
   chding zuure 9 days ago

   Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng

 • Anila Rama
  Anila Rama 10 days ago

  Flori .. ♥️🇨🇭🇦🇱🇨🇭🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • sotuur aeei
   sotuur aeei 9 days ago

   Sa bukur edhe e vertet vjen ni person ta ndryshon krejt jeten 😍❤ Bravo

 • Lenci Guga
  Lenci Guga 10 days ago

  super

 • Siorla Abazi
  Siorla Abazi 10 days ago

  Uio

  • sotuur aeei
   sotuur aeei 9 days ago

   pa mbarim Unë ty të du, të du Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu Të du, thjesht të du Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu

 • Ervin Tuku
  Ervin Tuku 10 days ago

  Sa bukur. Te dua. Te dua. Te dua dhe je gjithcka per mua.

 • anxhela kurti
  anxhela kurti 10 days ago

  Artisi me I mir shqiptar ikone❤

 • foopyu nooui
  foopyu nooui 10 days ago

  Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍

 • Luan Shala
  Luan Shala 11 days ago

  Shumm knaçi👍😎

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu 10 days ago

   je i papar adhuroj kenget e tua

 • Matteo Seminario
  Matteo Seminario 11 days ago

  Super

 • Sakine Maci
  Sakine Maci 11 days ago

  shum e bukur kjo kenga.bravo.

 • Geralda Harallambi
  Geralda Harallambi 11 days ago

  Gezohem per ty, Flori qe kendove ashtu si ta donte shpirti jote❤️💕💕🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu 10 days ago

   Eshte kenge shumë e bukur

 • orkida orhan
  orkida orhan 11 days ago

  Te duuuu♡
  miss jou my king

 • beedsj roiue
  beedsj roiue 11 days ago

  sa bukur do shkonit ti dhe yll limani bashke me nje bashkepunim LIKE KUSH MENDON KESHTU

 • Nihan Soydere
  Nihan Soydere 12 days ago

  Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng

 • Brajan Dajko
  Brajan Dajko 12 days ago

  Super kenge ......bravoo .....

 • DORUNTINA SHALA
  DORUNTINA SHALA 12 days ago

  "Flori Mumajesi Thjesht te du Teksti i Këngës"
  Që kur u pamë për herë të parë ndriçoi një diell
  Nuk di ishim në tokë apo ishim në qiell
  Nga sot do lidhim jetën bashkë përgjithmonë
  Do të qeshim kur mes nesh të flej fëmija jonë
  Unë ty të du, të du
  Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
  Të du, thjesht të du
  Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu
  Dhe kur të vijë në jetë ajo ose ai
  Do ketë një shembull të besojë në dashuri
  Në mbrëmje do ti them ngadalë si një përrallë
  Se si të thashë të dua ty për herë të parë
  Unë ty të du, të du
  Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
  Të du, thjesht të du
  Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu
  E nëse më pyesin: "Si duket dashuria?"
  Do përgjigjem si ty
  Dhe nëse më pyesin: "Si duket muzika?
  Do ti përgjigjem si ty
  Se je gjithçka për mua,je gjithçka për mua
  Je kërcimi i dashurisë pa mbarim
  Unë ty të du, të du
  Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu
  Të du, thjesht të du
  Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu

  • ceerw buty
   ceerw buty 12 days ago

   Super like kush e degjon😍😍

 • D 2012
  D 2012 12 days ago

  Sa bukur edhe e vertet vjen ni person ta ndryshon krejt jeten 😍❤ Bravo

  • beedsj roiue
   beedsj roiue 11 days ago

   ❤🇬🇪❤🇬🇪❤🇬🇪❤

 • seeriu ciihy
  seeriu ciihy 12 days ago

  dashurise pa mbarim [Chorus] Un ty , te du,te du Nuk kam fjale un ta them se sa shum me ke dhene ti mu Te du ,thjesht te du Nuk kam fjale ta tregoj jeten time e ke ndryshu

 • Fitim Haliti
  Fitim Haliti 12 days ago +1

  Kjo kenge ngjall ndjenja te cuditshme... Dicka mes pikellimit dhe lumturise por nuk e kuptoj cka...

 • Harli Laçej
  Harli Laçej 12 days ago

  me beni subscribe se ju a kthej
  :)

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy 12 days ago

   Come sempre sei bravissimo 🎼🎼🎶🎶🎶🎼🎼🎼 🎤🎤🎼🎼🎤🎤 bella voce 🎤🎤

 • Programming with GF
  Programming with GF 13 days ago

  Hej ma beni subscribe plz

 • franceska belshaku
  franceska belshaku 13 days ago

  👏👏👏👏👏brv flori 👏👏😘

 • Stefani Kousi
  Stefani Kousi 13 days ago

  Eshte kenge shumë e bukur

 • Sanije Seferi
  Sanije Seferi 13 days ago

  je i papar adhuroj kenget e tua

 • Jolanda Vogli
  Jolanda Vogli 13 days ago

  Thjesht te du :Dedikimi me i bukur per dashurine.Duhet te behet himn per te gjithe ciftet qe dashurojne me shpirt.Interpretim i shkelqyer

 • G A T Z Music
  G A T Z Music 13 days ago +1

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli 13 days ago +1

  Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍

 • Majkell Xheli
  Majkell Xheli 13 days ago

  ajo duket se sa shume eshte e dashuruar me ate hahahahahahaa

 • Cqnafa Gemini Georgian Girl

  ❤🇬🇪❤🇬🇪❤🇬🇪❤

 • klajdinligu
  klajdinligu 13 days ago +2

  Ilyrians are coming with the speed of the light

 • Robertina Berta
  Robertina Berta 14 days ago

  Super like kush e degjon😍😍

 • Kejsi Tozaj
  Kejsi Tozaj 14 days ago

  JE YLL FLORI
  JE SHUME I MIRE♥♥♥♥♥
  TE DUAM SHUME

 • Servis Fredi
  Servis Fredi 14 days ago

  Bravo Flori je njesh jam nje nder cancat e tua me te mir 😍😍🌹Bravooooo👏tani dhe nje bashkpunim me fifin edhe do ishte super🤗💙😍🖤

 • Roa Roa
  Roa Roa 14 days ago

  Adhuroj zerin e florit😍😍

 • Damiano Tifi
  Damiano Tifi 14 days ago

  ❤❤2019