$1 vs $300

$300 Pen vs $1 Pen$300 Pen vs $1 Pen
$300 Pen vs $1 PenGuava Juice
2 months ago
WHY IS THIS PEN SO EXPENSIVE? IS IT EVEN WORTH IT?! ➔ SUBSCRIBE: goo.gl/B1gCsc ➔ SECRET WEBSITE!: www.guavajuice.com ...
$1 BATH BOMB VS $300 BATH BOMB!$1 BATH BOMB VS $300 BATH BOMB!
$1 BATH BOMB VS $300 BATH BOMB!Guava Juice
2 years ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Get your own Guava Juice Box ➽ bit.ly/RoiGuava Guava Juice Merchandise ...
$1 Chocolate Vs $345 Chocolate$1 Chocolate Vs $345 Chocolate
$1 Chocolate Vs $345 ChocolateGuava Juice
2 years ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today we compare a $1 Hershey's Chocolate with $345To'ak Chocolate! Get your own Guava ...
$1 Sushi Vs. $133 Sushi • Japan$1 Sushi Vs. $133 Sushi • Japan
$1 Sushi Vs. $133 Sushi • JapanBuzzFeedVideo
5 months ago
"It's like the Tinder of dining." Credits: www.buzzfeed.com/bfmp/videos/67312 Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo!
$1 Chocolate VS $500,000 Chocolate - WHAT?!$1 Chocolate VS $500,000 Chocolate - WHAT?!
$1 Chocolate VS $500,000 Chocolate - WHAT?!Guava Juice
11 months ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html I compare some cheap chocolates like Twix, Herseys, Ferrero Rocher against the all mighty ...
$47 Taco Vs. $1 Taco$47 Taco Vs. $1 Taco
$47 Taco Vs. $1 TacoBuzzFeedVideo
2 years ago
"This is closest thing to drugs I've ever experienced." Check out a bonus episode on BuzzFeedBlue! bit.ly/2ngc1mj Check out more awesome videos at ...
$3 Fries Vs. $100 Fries$3 Fries Vs. $100 Fries
$3 Fries Vs. $100 FriesBuzzFeedVideo
10 months ago
Follow us on Instagram: @BuzzFeedWorthIt instagram.com/buzzfeedworthit/?hl=en "Friendship = Potato" Worth It has merch! Check it out here: ...
$3 Ramen Vs. $79 Ramen • Japan$3 Ramen Vs. $79 Ramen • Japan
$3 Ramen Vs. $79 Ramen • JapanBuzzFeedVideo
Year ago
Worth It is in Japan taking on the most requested dish: Ramen!” Food lovers Steven Lim and Andrew, along with their cameraman Adam, embark on the ultimate ...
$1 Water Vs $332 Water!$1 Water Vs $332 Water!
$1 Water Vs $332 Water!Guava Juice
2 years ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today I'm comparing Aquafina vs Fillico water! Get your own Guava Juice Box ...
$1 Ice Cream Vs. $1,000 Ice Cream$1 Ice Cream Vs. $1,000 Ice Cream
$1 Ice Cream Vs. $1,000 Ice CreamBuzzFeedVideo
2 years ago
"Saudi princes have come to indulge in the golden opulence sundae." Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET ...
$1 vs. $80 Conditioner..... You Won't Believe Which WON!!$1 vs. $80 Conditioner..... You Won't Believe Which WON!!
$1 vs. $80 Conditioner..... You Won't Believe Which WON!!Viv HairTherapy
4 months ago
Please remember to SHARE this video with your friends and give it a thumbs UP! :) Expensive conditioner: ROSSANO FERRETTI PARMA Cheap conditioner: ...
$1 Rubiks Cube Vs. $55 Rubiks Cube$1 Rubiks Cube Vs. $55 Rubiks Cube
$1 Rubiks Cube Vs. $55 Rubiks CubeEZCubing
Year ago
Rubiks Cube Vs $55 Rubiks Cube! Hey what's up guys this is EZCubing and today I'll be comparing a $1 Rubik's Cube To A 55$ Rubik's Cube! Enjoy! Thanks ...
$1 NINTENDO SWITCH VS $300$1 NINTENDO SWITCH VS $300
$1 NINTENDO SWITCH VS $300GSAP
Year ago
Which is better? Which is worth it? Find out here! Our twitter: twitter.com/TheGSAPCrew.
$1 ICE CREAM VS $1000 ICE CREAM!$1 ICE CREAM VS $1000 ICE CREAM!
$1 ICE CREAM VS $1000 ICE CREAM!Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today we comepare $1 Ice Cream to $1000 Ice Cream! Get your own Guava Juice Box ...
Frisco, TX • $300k vs. $600k vs. $1 MILLION • New Construction • House Comparison TourFrisco, TX • $300k vs. $600k vs. $1 MILLION • New Construction • House Comparison Tour
Frisco, TX • $300k vs. $600k vs. $1 MILLION • New Construction • House Comparison TourBen Wegmann
5 days ago
See how far your money goes in Frisco, TX with these 3 brand new development homes ranging from $300k - $1 million. For all of your real estate needs: ...
$1 vs $300 La Mer Face Mask!$1 vs $300 La Mer Face Mask!
$1 vs $300 La Mer Face Mask!Dan and Riya
2 years ago
It is time to try products once again! Today we tried a $1 face mask called so fresh so clean, which is a cucumber peel off and we compared it to a $300 face ...
$2 Pizza Vs. $2,000 Pizza • New York City$2 Pizza Vs. $2,000 Pizza • New York City
$2 Pizza Vs. $2,000 Pizza • New York CityBuzzFeedVideo
Year ago
It's fulfilling one of my greatest fantasies.” Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET MORE BUZZFEED: ...
$27 Cake Vs. $1,120 Cake$27 Cake Vs. $1,120 Cake
$27 Cake Vs. $1,120 CakeBuzzFeedVideo
2 years ago
"It's like the lucid dream of cakes." Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET MORE BUZZFEED: ...
$3 Sushi Vs. $250 Sushi$3 Sushi Vs. $250 Sushi
$3 Sushi Vs. $250 SushiBuzzFeedVideo
2 years ago
This is closest to a mouthgasm I have ever achieved.” Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET MORE ...
99 CENT STORE Vs $300 HAIR STRAIGHTENER99 CENT STORE Vs $300 HAIR STRAIGHTENER
99 CENT STORE Vs $300 HAIR STRAIGHTENERSpankie Valentine TV
Year ago
The results of this 99 Cent Store VS $300 hair straightener VS curly hair challenge had me shook! Comment which hair straightener you think will win before you ...
$1 VS $2700 WATER BOTTLE!$1 VS $2700 WATER BOTTLE!
$1 VS $2700 WATER BOTTLE!Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html We're going to compare some waters! ESPECIALLY the Blind H20 water that I bought for $2700.
$2 Hot Dog Vs. $169 Hot Dog$2 Hot Dog Vs. $169 Hot Dog
$2 Hot Dog Vs. $169 Hot DogBuzzFeedVideo
2 years ago
I had to order this hot dog two weeks in advance." Thank you to: Samson Kwong & Eugene Woo tokyodog.com Tyler Wilson wurstkuche.com William Fidel ...
99 CENTS STORE VS $200 HAIR STRAIGHTENER99 CENTS STORE VS $200 HAIR STRAIGHTENER
99 CENTS STORE VS $200 HAIR STRAIGHTENERThatsHeart
Year ago
99 CENTS STORE VS $200 HAIR STRAIGHTENER subscribe and join the family: bit.ly/1RmM3HF watch my last video: thexvid.com/video/kFKxdtgfCoM/video.html ...
$8 Pasta Vs. $100 Pasta$8 Pasta Vs. $100 Pasta
$8 Pasta Vs. $100 PastaBuzzFeedVideo
2 years ago
Pasta-la vista.” Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET MORE BUZZFEED: www.buzzfeed.com ...
$5 Pie Vs. $250 Pie$5 Pie Vs. $250 Pie
$5 Pie Vs. $250 PieBuzzFeedVideo
11 months ago
Is this even pie?” Food lovers Steven Lim and Andrew, along with their cameraman Adam, embark on the ultimate food adventure in BuzzFeed's hit series, Worth ...
$12 Mouse Vs. $160 Mouse: We Try Cheap Vs. Expensive Gaming Mice in Fortnite$12 Mouse Vs. $160 Mouse: We Try Cheap Vs. Expensive Gaming Mice in Fortnite
$12 Mouse Vs. $160 Mouse: We Try Cheap Vs. Expensive Gaming Mice in FortniteUnwrap
8 months ago
Today, we try cheap vs expensive gaming mice in Fortnite to see which one's the best buy. Can a more expensive mouse help you get better at Fortnite? PICTEK ...
$100 GOLD GUCCI PEN vs $0 BALLPOINT PEN: Which Is Worth The Money?$100 GOLD GUCCI PEN vs $0 BALLPOINT PEN: Which Is Worth The Money?
$100 GOLD GUCCI PEN vs $0 BALLPOINT PEN: Which Is Worth The Money?SuperRaeDizzle
5 months ago
OTHER VIDEOS IN THE SERIES $90 Luxury Color Pencils Vs $1 Cratola: thexvid.com/video/ctzya-MUc54/video.html $60 luxury Watercolor Vs $1 ...
$1 Paperclip Vs $170 Paperclip$1 Paperclip Vs $170 Paperclip
$1 Paperclip Vs $170 PaperclipGuava Juice
Month ago
Today we're going to compare cheap version of materialistic things vs the expensive version of it! ➔ SUBSCRIBE: goo.gl/B1gCsc ➔ NEW MERCH!
$1 Massage Vs $6000 Massage Chair!$1 Massage Vs $6000 Massage Chair!
$1 Massage Vs $6000 Massage Chair!Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Is the price for this massage chair worth it? Download the Stay Juicy album ...
$1 HORSE VS $300 ZEBRA RACE! (PONY RACE)$1 HORSE VS $300 ZEBRA RACE! (PONY RACE)
$1 HORSE VS $300 ZEBRA RACE! (PONY RACE)Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today I bought a horse and a zebra and we raced them! ➔ SUBSCRIBE: goo.gl/B1gCsc ...
$1 vs $300 CAVIAR FISH EGG Foundation!$1 vs $300 CAVIAR FISH EGG Foundation!
$1 vs $300 CAVIAR FISH EGG Foundation!Dan and Riya
2 years ago
FOUNDATION?! WTF! Today we compared $1 foundation vs $300 foundation! The $300 foundation is from the brand La Prairie where it has skin caviar inside of ...
$1- vs $300 THINGS!!!!$1- vs $300 THINGS!!!!
$1- vs $300 THINGS!!!!AirStrike1230 0
Year ago
Differences between cheap and expensive things.
$1 VS $1000 iPhone X SCREEN PROTECTOR!$1 VS $1000 iPhone X SCREEN PROTECTOR!
$1 VS $1000 iPhone X SCREEN PROTECTOR!Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today we compare a $1 vs $1000 iPhone X screen protector! Download the Stay Juicy album ...
$1 COFFEE VS $125 COFFEE!$1 COFFEE VS $125 COFFEE!
$1 COFFEE VS $125 COFFEE!Guava Juice
2 years ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html We compare Starbucks coffee vs Poop Coffee (literally!) Get your own Guava Juice Box ...
$7 Cake Vs. $208 Cake • Japan$7 Cake Vs. $208 Cake • Japan
$7 Cake Vs. $208 Cake • JapanBuzzFeedVideo
Year ago
An extra super season 3 finale!” “Stay tuned for season 4!” Food lovers Steven Lim and Andrew, along with their cameraman Adam, embark on the ultimate food ...
$1 BOX OF CHOCOLATES VS $100 BOX OF CHOCOLATES$1 BOX OF CHOCOLATES VS $100 BOX OF CHOCOLATES
$1 BOX OF CHOCOLATES VS $100 BOX OF CHOCOLATESGamingWithJen
Year ago
Thanks for watching! Don't forget to subscribe if you want to see more videos. ♥ Pat's Channel: thexvid.com/user/popularmmos ♥ Cloud's Channel: ...
Sharpening a $1 knifeSharpening a $1 knife
Sharpening a $1 knifeJunsKitchen
2 years ago
Patreon: www.patreon.com/JunsKitchen ▻Sharpeners I use in this video (Amazon affiliates links) ※These sharpeners seem to be sold more expensively ...
$6 Sandwich Vs. $180 Sandwich$6 Sandwich Vs. $180 Sandwich
$6 Sandwich Vs. $180 SandwichBuzzFeedVideo
5 months ago
Credits: www.buzzfeed.com/bfmp/videos/68323 Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo! bit.ly/YTbuzzfeedvideo GET MORE ...
$1 Coffee Vs. $914 Coffee • Japan$1 Coffee Vs. $914 Coffee • Japan
$1 Coffee Vs. $914 Coffee • JapanBuzzFeedVideo
Year ago
Are we sure this isn't alcoholic? Cause I feel pretty weird right now.” Food lovers Steven Lim and Andrew, along with their cameraman Adam, embark on the ...
$399 Suit Vs. $7,900 Suit$399 Suit Vs. $7,900 Suit
$399 Suit Vs. $7,900 SuitBuzzFeed Multiplayer
Year ago
"I'd like a suit for my wedding..." Special Thanks To: Leonard Logsdail www.leonardlogsdail.com/ Articles Of Style Dan Trepanier & Will Howe ...
$1 Vs $50,000 Dog!$1 Vs $50,000 Dog!
$1 Vs $50,000 Dog!Guava Juice
Year ago
WATCH MY NEWEST VIDEO:thexvid.com/video/WhFCmPG8f3k/video.html Today I compare a $1 dog vs a whopping $50000 dog!! Download the Stay Juicy album ...
£1.95 Chocolate Vs. £300 Chocolate£1.95 Chocolate Vs. £300 Chocolate
£1.95 Chocolate Vs. £300 ChocolateBuzzFeedVideo
Year ago
"I feel like I'm touching gold" Worth It UK is the British spin off of the hit US Show Worth It! Join host Rich, a rotating cast of guests, and Joe the sound guy as they ...
$1 LIPSTICK VS. $1000 LIPSTICK!$1 LIPSTICK VS. $1000 LIPSTICK!
$1 LIPSTICK VS. $1000 LIPSTICK!Miranda Sings
Year ago
tHIS was crazy,.. which one do u like better Thanks for watching my videos. don't 4get to suscribe and share my video on titter. I like to folow peple who do.
$2 Egg Vs. $95 Egg$2 Egg Vs. $95 Egg
$2 Egg Vs. $95 EggBuzzFeedVideo
Year ago
Egg-cited, egg-ceptional… yummy.” Credits: www.buzzfeed.com/bfmp/videos/13507 Check out more awesome videos at BuzzFeedVideo!
$10 Cheesesteak Vs. $120 Cheesesteak$10 Cheesesteak Vs. $120 Cheesesteak
$10 Cheesesteak Vs. $120 CheesesteakBuzzFeedVideo
10 months ago
Quinta B joins us in her hometown for Philly Cheesesteaks! Worth It has merch! Check it out here: bzfd.it/shopworthit Shop our UK ...
Super Rare Nerf Guns!!Super Rare Nerf Guns!!
Super Rare Nerf Guns!!Big Boy Toys
Day ago
Today's vlog is all about rare Nerf guns! Danny had buried some classic and super special nerf blasters and today he brings them out to show off to Tommy!
$1 Water VS $300 Water$1 Water VS $300 Water
$1 Water VS $300 WaterRainbow Muffin
2 years ago
Quite Popular Around The Internet *IF YOU WANT ME TO START A VLOGGING CHANNEL LET'S SMASH 35 LIKES ON THIS VIDEO AND IF YOU WANT ...
INSIDE MY $1 SNEAKER STORE!! (EVERYTHING IS 1 DOLLAR)INSIDE MY $1 SNEAKER STORE!! (EVERYTHING IS 1 DOLLAR)
INSIDE MY $1 SNEAKER STORE!! (EVERYTHING IS 1 DOLLAR)QrewTV
4 days ago
Download the SneakerCon app: itunes.apple.com/us/app/sneaker-con/id1386936727?mt=8 Watch My Last Episode: ...
$1 Cheesecake Vs. $300 Cheesecake!$1 Cheesecake Vs. $300 Cheesecake!
$1 Cheesecake Vs. $300 Cheesecake!Bradlee Wannemacher
2 years ago
Buzzfeed inspired, our take on an expnsive cheesecake vs a cheap 1! SUBSCRIBE HERE: bit.ly/1PqP6yU Instagram: www.